Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)

onlinekayit

banner_belediyelogo
GSB Logo 2015

tsf logo 2015

  Save as Excel
2017 TROYA AÇIK SPORCU ÖDÜLLERİ A KATEGORİ
S.NO ADI SOYADI KAZANILAN ÖDÜL DERECE ÖNEMLİ NOT : Para ödülleri Türkiye Satranç Federasyonu
1 BORIS SAVCHENKO 2,500 A KATEGORİ 1. tarafından ödül kazanan sporcuların banka hesaplarına
2 VUGAR RASULOV 1,800 A KATEGORİ 2. yatırılacaktır. İban numarası vermeyen sporcuların
3 DAVIT BENIDZE 1,200 A KATEGORİ 3. TSF Muhasebe birimine email ile hesap numaralarını
4 İSMAİL TARIK BALTACI 800 A KATEGORİ 4. bildirmeleri ve ödüllerini TSF'den takip etmeleri
5 VOLKAN SEVGİ 800 A KATEGORİ 5. gerekmektedir.
6 ARMEN GRIGORIEV 800 A KATEGORİ 6.  
7 ELNUR ALIYEV 235 A KATEGORİ 7.  
8 ALIHAN GUSEYNOV 235 A KATEGORİ 8.  
9 ASKAR RZAYEV 235 A KATEGORİ 9.  
10 AHMET EFEKAN ALAZ 235 A KATEGORİ 10.  
11 CAN HAKTAN UNAT 235 A KATEGORİ 11.  
12 TUFAN CAN UZUNER 235 A KATEGORİ 12.  
13 İSMAİL TARIK BALTACI 500 EN İYİ TÜRK 1.  
14 VOLKAN SEVGİ 300 EN İYİ TÜRK 2.  
15 ASKAR RZAYEV 200 EN İYİ TÜRK 3.  
16 HANDENUR ŞAHİN 400 EN İYİ KADIN 1.  
17 YARENNAZ YORĞUN 300 EN İYİ KADIN 2.  
18 UKTENUR ÇATAL 200 EN İYİ KADIN 3  
19 ELNUR ALIYEV 250 EN İYİ YEREL 1.  
20 MEHMET AŞKIN TAŞAN 150 EN İYİ YEREL 2.  
21 ATİLLA AKSOY 100 EN İYİ YEREL 3.  
22 ARMEN GRIGORIEV 300 50 YAŞ ÜZERİ SPORCU 1.  
2017 TROYA AÇIK SPORCU ÖDÜLLERİ B KATEGORİ
S.NO ADI SOYADI KAZANILAN ÖDÜL DERECE  
1 İBRAHİM HALİL YILDIRIM 850 B KATEGORİ 1.  
2 ŞİAR ALGÜNERHAN 850 B KATEGORİ 2.  
3 ERDEM İSTEKLİ 310 B KATEGORİ 3.  
4 CAN ŞAR 310 B KATEGORİ 4.  
5 GÜLCE NEHİR KARA 310 B KATEGORİ 5.  
6 HAFİZE DEMİRTAŞ 310 B KATEGORİ 6.  
7 ÖMER BENEK 310 B KATEGORİ 7.  
8 KUTAY ÖZKURT 35 B KATEGORİ 8.  
9 CEM ÇEKLİ 35 B KATEGORİ 9.  
10 GÖKDENİZ PEKTAŞ 35 B KATEGORİ 10.  
11 ONUR KAYA 35 B KATEGORİ 11.  
12 SEFA VAR 35 B KATEGORİ 12.  
13 BERK ZAİMOV 35 B KATEGORİ 13.  
14 FERHAT KURU 35 B KATEGORİ 14.  
15 NİMET SERAY İLKBAHAR 35 B KATEGORİ 15.  
16 ALİ ÖZTÜRK 35 B KATEGORİ 16.  
17 KAĞAN KEREM AÇIKGÖZ 35 B KATEGORİ 17.  
18 OKAN KİRAZCI 35 B KATEGORİ 18.  
19 İBRAHİM DAL 250 EN İYİ GÖRME ENGELLİ 1.  
20 İBRAHİM ÇETİN 150 EN İYİ GÖRME ENGELLİ 2.  
21 TAYFUN TEZCAN 100 EN İYİ GÖRME ENGELLİ 3.  
22 GÜLCE NEHİR KARA 300 EN İYİ KADIN 1.  
23 HAFİZE DEMİRTAŞ 200 EN İYİ KADIN 2.  
24 NİMET SERAY İLKBAHAR 100 EN İYİ KADIN 3  
25 ERDEM İSTEKLİ 250 EN İYİ YEREL 1.  
26 BERK ZAİMOV 150 EN İYİ YEREL 2.  
27 EMRE CAN VURŞAN 100 EN İYİ YEREL 3.  
28 ALİ ÖZTÜRK 200 50 YAŞ ÜZERİ SPORCU 1.  
29 MEHMET EFE PAKYÜREK 100 EN İYİ 8 YAŞ ALTI  
30 BARIŞ ERTÜRK 100 EN İYİ 10 YAŞ VE ALTI  
31 İBRAHİM HALİL YILDIRIM 100 EN İYİ 12 YAŞ VE ALTI  
32 GÖKDENİZ PEKTAŞ 100 EN İYİ 14 YAŞ VE ALTI  
33 CAN ŞAR 100 EN İYİ 16 YAŞ VE ALTI  
34 ŞİAR ALGÜNERHAN 100 EN İYİ 18 YAŞ VE ALTI  
.
Turkish Chess Federation © 2016